Implanty zębów

Krem acr Możliwość komentowania Implanty zębów została wyłączona 119
Implanty zębów
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Implanty zebow (5)Odkąd skończyłam 18 lat przestałam się uśmiechać. Byłam fizycznie bardzo osłabiona, mój organizm po walce z chemioterapią był tak zmęczony, że mimo radości i chęci do życia pełną parą przestałam uśmiechać się od ucha do ucha. Tak, choroba dała mi się mocno we znaki. Rodzice i przyjaciele podtrzymywali mnie na duchu, byli ze mną. Pokonałam ją, ale ona mnie osłabiła. Moje zęby zaczęły się kruszyć i wypadać. Nie miałam dwóch jedynek i zębów na dole. Wyglądałam koszmarnie. Rodziny już po moim leczeniu nie było stać, żeby to  naprawić.  Jednak ktoś nade mną czuwał.
Pewnego dnia moja przyjaciółka zadzwoniła z informacją, że mnie przyjęli. Ale jak, gdzie, co? Okazało się, że w tajemnicy przede mną zgłosiła mnie do programu, w którym naprawiali takich ludzi jak ja. Miałam wizytę w remontowanej klinice dentystycznej i okazało się, że można mi pomóc. Będę miała usunięte poniszczone zęby i wstawione implanty zębów. I nie będzie widać żadnej różnicy.
Od tamtej pory minęło 8 miesięcy. I uwierzcie mi, nie ma dnia abym nie uśmiechała się od ucha do ucha. Dziękuję.

Inne wpisy o zdrowiu oraz medycynie:

Author

Related Articles

http://bachatalibre.pl/ - lefery acr, lefery active cell regeneration, krem lefery, lefery cosmetics, krem acr, krem lefery acr, active cell regeneration, krem lefery opinie, krem lefery active cell regeneration for night, lefery acr ceneo

Search

Back to Top